+ 38-050-014-7506

+ 38-067-507-6723

+ 38-093-193-4200

 

excurs@excurs.kiev.ua

 

Подарите себе путешествие!

 

 

 Если вы думаете, что  приключения опасны,

попробуйте рутину; это смертельно.

 

 Пауло Коэльо

Главная

О комании

Архив  

Экскурсии по Киеву:

для киевлян

для гостей 

для школьников

Экскурсии по Украине:

для взрослых

для школьников

Прием туристических

и школьных групп

Киев

Украина  

Туры по Украине

для взрослых

для школьников

Туры

в Европу

в Россию  

Отдых:

в Украине

за рубежом

детский

активный

Услуги:

отели, загранпаспорта,

визы, транспорт,

тревел СИМ

Пока не найдена замена Яндекс.Фоткам,

пусть все так и остается до отмены санкций

Парк «Киев в миниатюре»  

запрошує у саме маленьке місто України. Своєю різноманітною колекцією споруд в масштабі 1:33 парк "Київ в мініатюрі" відображає сучасне місто Київ з найбільш відомими пам'ятками архітектури.

Парк відкрився 23 червня 2006 року. Площа мініатюрного міста 1.8га.

Всі моделі зроблені в Україні місцевими майстрами : архітектором-дизайнером Хохловим О.М., керівником макетної майстерні Альохіним В.Т. та художником-оформлювачем Сідоркіним С. Зелені насадження виготовленні також згідно масштабу.

Перед тим, як починається процес будівництва макетів , робиться детальний фотографічний опис будинку оригіналу. Тільки після цього можна приступати до створення мініатюри. Всі макети виготовленні з сучасного синтетичного матеріалу. Виставленні моделі потребують постійного догляду, так як вони підлягають впливу навколишнього середовища. На протязі всього часу колектив з 20 спеціалістів працює над створенням нових макетів і займається обслуговуванням існуючих моделей. На цей час населення міні Києва встановлює 700 мешканців і зростає з кожним днем.

У міні містечку є свій міні Хрещатик з Майданом Незалежності, а міні Дніпро перетинає чотири головних мости : Московський, Пішохідний, Метро та Південний. У парках та скверах міні Києва розташувались пам'ятники найбільш відомих діячів культури, політики та мистецтва України, а в аеропорту " Бориспіль" приземлились 5 літаків з різних куточків світу.

Парк став улюбленим місцем не тільки киян та гостей міста Києва, а в останній час сюди приїздять весільні ескорти. Молоді подружжя за деякий час можуть побувати у всіх історичних куточках Києва. Також у парку можна проводити весільні обряди.

Такі парки є в багатьох країнах світу. Вони існують під патронатом держави і являються національною гордістю країни. Творчий колектив парку "Київ в мініатюрі" впевнений, що це місце стане культурно-освітнім центром Києва

Матерiал сайту ресторана "Млин"

Читалка

статьи о Киеве и Украине

Киевская проза и поэзия

Галерея:

фотоотчеты и альбомы

Кинозал

видео о Киеве и Украине

кино в Киеве и Украине

Киевские мелодии

О компании:

отзывы,  

партнеры,

контакты

Любимые ссылки

Клуби «Співуча родина»

і Шанувальників романсу

Шишко С.Ф.Натюрморт